Domácí příprava

Prosíme žáky 6. a 7. ročníku, kteří si ve školní knihovně zapůjčili knihy, aby je do konce školního roku vrátili do školy. Nosit je můžete v pracovní den dopoledne do kanceláře sekretářky.

Pokud se Vám nějaký odkaz neotevírá, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost“otevřít v novém okně“. Pokud budete chtít stáhnout pracovní list, stačí opět na něj po otevření kdekoli kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit „uložit obrázek jako“.

 
Opakování  z ČJ a M na scio testech pro 3. – 9. třídu zdarma.

Opakování pro 1. stupeň s online učebnicemi od nakl. Nová škola a na stránkách  www.matyskova-matematika.cz, také na matika-in. pravopis můžete cvičit na www.pravopisne.cz.

Pro zájemce o přírodovědné bádání sledujte videa z cyklu Veselá věda na youtube.

Učítelka a Odpoledka na ČT – opakování pro první stupeň a zábavné opakování pro druhý stupeň.

V souvislosti s opatřením vlády o uzavření škol jsme se rozhodli v Talnetu otevřít mimořádný blok vybraných T-kurzů, které budou tradičně probíhat online. Přihlašovat do kurzů se můžete zde. V mimořádném bloku nabízíme tyto vybrané kurzy:

Antropologie, Astro I – III, Úvod do filosofie, Chemie v prostoru, Materiály a krystaly I., Proč nám chutná?, Šest kapitol se šesti nohama,  Virtuální a rozšířená realita, Zajímavosti z chemické laboratoře.

Výuku 8 světových jazyků online pro děti a žáky zdarma naleznete na www.jazyky-online.info

Žáci si mohou bezpečně půjčovat e-knihy na eKnihovna.cz. V nabídce je více jak 1000 titulů zdarma viz. https://www.eknihovna.cz/eknihy-zdarma/